Oddelenie spoločensko-vedných a hudobno-teoretických predmetov

     

Švandová Hana Mgr.

zástupkyňa riaditeľa, anglický jazyk, slovenský jazyk, triednictvo  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Čahojová Erika Mgr.

ruský jazyk

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Garabášová Zuzana Mgr.

hudobno-teoretické predmety, diplomový seminár, triednictvo

 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Krchová Marta PhDr.

vedúca PK, slovenský jazyk, nemecký jazyk, triednictvo  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Fuljer Vladimír PaedDr. 

náboženská výchova  

Kubek Juraj Ing.

informatika v umení  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kučavíková Dagmar Mgr.

taliansky jazyk, latinský jazyk, anglický jazyk, triednictvo  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kureková Anna Mgr. art.

 t.č. MD  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Margetín Peter Ing.

informatika, správca siete  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mihálik Miroslav Mgr.

dejepis  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Martáková Eva PhDr.

psychológia, pedagogika, estetika umenia, občianska náuka,  etická výchova, koordinátor prevencie patolog. javov  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Michalcová Alžbeta

vyučovacia prax PHV a HV  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pavič Lucia Mgr. art.

hudobno-teoretické predmety  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pažická Marta Mgr.

HV a HN - metodika, náčuvy   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prokop Ján Mgr.

telesná výchova, vedúci PK  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vaňouček Peter Mgr. 

sluchová analýza  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Serra Janka Mgr.

vedúca PK, hudobno-teoretické predmety, sluchová analýza  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mgr. Šumská Adriána

slovenský jazyk, anglický jazyk, pedagogika  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vargová Eva Mgr.

dejiny hudby, diplomový seminár, triednictvo  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.